Start prváků na Přírodovědecké fakultě

Tak nám zase začal nový vysokoškolský školní rok a nově přijatí studenti Přírodovědecké fakulty OU odstartovali své studium kurzem Úvod do studia, který je seznámil se strukturou univerzity i fakulty, s informačními systémy na univerzitě, s pedagogickými poradci jednotlivých oborů, organizací studia a dalšími „návody na použití fakulty”.

Tento každoročně pořádaný kurz probíhal podle jednotlivých oborů ve dnech 18. až 22. září 2012. Každý student na tomto kurzu obdržel propagační předměty fakulty a Magistrátu města Ostravy, takže věříme, že dárky udělaly v tom množství informací radost.

Nové studenty na naší fakultě vítáme a věříme, že budou se studiem na PřF OU spokojeni a své studium ukončí úspěšně dle svých představ!

Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě Start prváků na Přírodovědecké fakultě