Další vzdělávání v průběhu našeho profesního života je vždycky užitečné!

logolink

Umíte opravdu efektivně využívat software na vašem počítači? Používáte informační a komunikační technologie ve školách jako součást výuky? Jste pedagogickým či nepedagogickým pracovníkem mateřských, základních a středních škol v Moravskoslezském kraji a zajímají vás nové programy a aplikace anebo se chcete jen zdokonalit v programech, s nimiž pracujete?

Nabízíme vám vzdělávací kurzy a workshopy, které pořádá Centrum celoživotního vzdělávání Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity v rámci projektu „Zvyšování odborných kompetencí pracovníků škol a školských zařízení v MSK v oblasti matematiky, VT a využívání ICT ve školách“ (CZ.1.07/1.3.44/01.0020). Kurzy i workshopy jsou určeny pro VŠECHNY pracovníky škol, jsou poskytovány ZDARMA a nabízíme také možnost konání kurzu přímo na vaší škole.

Například v listopadu připravujeme pro učitele MŠ kurz Využití vzdělávacích programů pro práci s dětmi v mateřské škole. V kurzu budou představeny vhodné výukové programy pro ty nejmenší, např. IQ hry, kreslení pro děti, logické hádanky a mnoho dalšího.

Zajímá vás, jak fungují databáze, k čemu se používají a chtěli byste si vytvořit nějakou svoji databázi, např. databázi studentů nebo databázi známek, ale nevíte jak na to? Potom je kurz Databáze MS Access 2010 určen právě pro vás.

Máme také kurz pro úplné začátečníky, kteří si s počítačem moc nerozumí, anebo kurzy pro takzvané „falešné začátečníky“, kteří jsou samouci a chtějí se zdokonalit anebo si chtějí zopakovat třeba Microsoft Word nebo Microsoft Excel. Umíme vás například naučit také jak vytvořit vlastní webové stránky či prezentace v aplikaci Microsoft PowerPoint.

Pro milovníky matematiky máme taky něco: Úvod do numerické matematiky, Konstrukční geometrie, Didaktika matematiky, Úvod do studia matematiky.

Informace o projektu a podrobnou nabídku kurzů i workshopů naleznete na stránce projektu.

Tento projekt je realizován od 1. února 2012 do 31. prosince 2014, jeho hlavní koordinátorkou je Ing. Eva Burianová, Ph.D., vedoucí Centra celoživotního vzdělávání PřF OU.

Projekt Zvyšování odborných kompetencí pracovníků škol a školských zařízení v MSK v oblasti matematiky, VT a využívání ICT ve školáchProjekt Zvyšování odborných kompetencí pracovníků škol a školských zařízení v MSK v oblasti matematiky, VT a využívání ICT ve školáchProjekt Zvyšování odborných kompetencí pracovníků škol a školských zařízení v MSK v oblasti matematiky, VT a využívání ICT ve školáchProjekt Zvyšování odborných kompetencí pracovníků škol a školských zařízení v MSK v oblasti matematiky, VT a využívání ICT ve školáchProjekt Zvyšování odborných kompetencí pracovníků škol a školských zařízení v MSK v oblasti matematiky, VT a využívání ICT ve školáchProjekt Zvyšování odborných kompetencí pracovníků škol a školských zařízení v MSK v oblasti matematiky, VT a využívání ICT ve školáchProjekt Zvyšování odborných kompetencí pracovníků škol a školských zařízení v MSK v oblasti matematiky, VT a využívání ICT ve školáchProjekt Zvyšování odborných kompetencí pracovníků škol a školských zařízení v MSK v oblasti matematiky, VT a využívání ICT ve školáchProjekt Zvyšování odborných kompetencí pracovníků škol a školských zařízení v MSK v oblasti matematiky, VT a využívání ICT ve školáchProjekt Zvyšování odborných kompetencí pracovníků škol a školských zařízení v MSK v oblasti matematiky, VT a využívání ICT ve školáchProjekt Zvyšování odborných kompetencí pracovníků škol a školských zařízení v MSK v oblasti matematiky, VT a využívání ICT ve školáchProjekt Zvyšování odborných kompetencí pracovníků škol a školských zařízení v MSK v oblasti matematiky, VT a využívání ICT ve školáchProjekt Zvyšování odborných kompetencí pracovníků škol a školských zařízení v MSK v oblasti matematiky, VT a využívání ICT ve školáchProjekt Zvyšování odborných kompetencí pracovníků škol a školských zařízení v MSK v oblasti matematiky, VT a využívání ICT ve školáchProjekt Zvyšování odborných kompetencí pracovníků škol a školských zařízení v MSK v oblasti matematiky, VT a využívání ICT ve školáchProjekt Zvyšování odborných kompetencí pracovníků škol a školských zařízení v MSK v oblasti matematiky, VT a využívání ICT ve školách