Informace o prominutí přijímací zkoušky do navazujících magisterských studijních programů na Přírodovědecké fakultě OU v rámci přijímacího řízení pro akademický rok 2019/2020

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Děkan Přírodovědecké fakulty OU oznamuje, že vzhledem k tomu, že počty uchazečů následujících prezenčních navazujících magisterských studijních oborů a dále specializací v rámci studijního programu Učitelství pro střední školy nepřekročily kapacitní možnosti pracoviště, přijímací zkouška se nekoná. Nadále platí další podmínky pro přijetí uvedené u daného oboru či specializace.

Studijní program Studijní obor / specializace
Geografie Fyzická geografie a geoekologie
Geografie Modelování v environmentální geografii
Ekologie a ochrana prostředíOchrana a tvorba krajiny
Učitelství pro střední školyUčitelství matematiky pro SŠ*)
Učitelství pro střední školyUčitelství chemie pro SŠ*)
Učitelství pro střední školyUčitelství fyziky pro SŠ*)

*) U částí kombinací studijního programu Učitelství pro střední školy (jinak řečeno aprobací) musí uchazeč splnit podmínky pro přijetí ke studiu pro obě části kombinace. Podmínkou pro přijetí ke studiu v navazujícím magisterském studijním programu Učitelství pro SŠ je též úspěšné vykonání přijímací zkoušky z pedagogiky a psychologie či splnění podmínek pro její prominutí.

Zveřejněno / aktualizováno: 26. 03. 2019