Osobní čísla studentů prvních ročníků v akademickém roce 2020-2021

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Osobní číslo naleznete ve výsledcích příjímacího řízení. K přihlášení do výsledků přijímacího řízení potřebujete své univerzitní číslo. Univerzitní číslo naleznete na jakékoliv korespondenci (u Vašeho jména a adresy) z Přírodovědecké fakulty týkající se přijímací řízení – např. k pozvánce k zápisu, na pozvánce k přijímací zkoušce a také na rozhodnutí o přijetí, které jste dostali u zápisu do studia. Univerzitní číslo lze najít také v elektronické přihlášce ke studiu.

Pokud se osobní číslo neobjeví do pátku 28. srpna 2020 do 12 hodin, kontaktujte nejlépe emailem Davida Kožušníka ze studijního oddělení.

Osobní číslo je vytvořeno obvykle v den zápisu nebo den poté. Konto k přihlášení do všech univerzitních systémů je poté zřízeno v noci následující po vytvoření osobního čísla, tudíž Vám osobní číslo nemusí fungovat okamžitě v den, kdy jej objevíte ve výsledcích, ale až v následující den (příklad – do studia jste se zapsal/a v pondělí, v úterý se objevilo osobní číslo v systému a  až ve středu se budete moci přihlásit do Portálu nebo do kurzu Průvodce studiem na OU).

Zveřejněno / aktualizováno: 26. 08. 2020