Dny otevřených dveří Přírodovědecké fakulty 2009

Ve dnech 9. – 10. ledna 2009 proběhly v budovách Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity v Ostravě Dny otevřených dveří. V pátek se akce zúčastnilo přes 300 návštěvníků, v sobotu přibližně 100 návštěvníků.

ilustrační foto

Ilustrační foto

Zájemci mohli na vlastní oči vidět své možné budoucí vyučující a kolegy, měli možnost prohlédnout si zázemí školy, učebny a jejich vybavenost, laboratoře, studijní a počítačové místnosti. Dozvěděli se  informace ohledně studia, studijních oborů na jednotlivých katedrách, přihlášek ke studiu, informace o přijímacím řízení, průběhu studia i zkoušek, informace o možnostech navázat na bakalářský studijní program, o uplatnění absolventů, ale i o možnosti vycestovat v rámci studijních zahraničních programů.

Budova A a C, 30. dubna 22, Moravská Ostrava

Věříme, že Dny otevřených dveří zodpověděly otázky všech budoucích studentů a pomohly jim v rozhodování o dalším studiu.

Všem, kteří se rozhodli podat přihlášku na naši Přírodovědeckou fakultu OU, přejeme hodně štěstí při přijímacích zkouškách. Těšíme, že vás uvítáme v našich řadách.

Budova K a L, Chitussiho 10, Slezská Ostrava

Zveřejněno / aktualizováno: 18. 11. 2022