Inaugurace děkanky Přírodovědecké fakulty OU

V pondělí 14. března 2011 proběhl v aule Ostravské univerzity slavnostní akt inaugurace děkanky Přírodovědecké fakulty OU doc. PaedDr. Dany Kričfaluši, CSc.

Akademického obřadu se zúčastnili vrcholní představitelé Ostravské univerzity a jejich fakult i další čestní hosté.

Jako první v průvodu vchází do auly proděkanka pro studium a celoživotní vzdělávání PřF OU dr. Konečná
Zleva pedel děkanky PřF OU Mgr. Janošek, děkanka PřF OU doc. Kričfaluši, ředitel Ústavu pro výzkum a aplikaci fuzzy modelování prof. Novák, předseda AS OU dr. Drozd, prorektor pro rozvoj a informatizaci OU doc. Klimeš
Uprostřed rektor OU prof. Močkoř
Zleva proděkanka pro studium a celoživotní vzdělávání PřF OU dr. Konečná, rektor OU prof. Močkoř, děkanka PřF OU doc. Kričfaluši, proděkan pro vědu a vnější vztahy PřF OU doc. Maršálek