OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Přírodovědecká fakulta > Součásti fakulty > Katedra informatiky a počítačů > Personální složení

Personální složení

abecední členění

Vedení katedry
Vedení KIP
Habiballa Hashim, doc. RNDr. PaedDr., PhD, Ph.D.
vedoucí katedry
email: hashim.habiballa@osu.cz
telefon: 553 46 2170
553 46 2174
Kotyrba Martin, RNDr., Ph.D.
zástupce vedoucího katedry
email: martin.kotyrba@osu.cz
telefon: 553 46 2255
Janošek Michal, RNDr., Ph.D.
tajemník katedry
email: michal.janosek@osu.cz
telefon: 553 46 2186
Sekretariát KIP
Polochová Simona, Ing.
sekretářka KIP
email: simona.polochova@osu.cz
telefon: 553 46 2116
Členové katedry
Docenti
Habiballa Hashim, doc. RNDr. PaedDr., PhD, Ph.D.
vedoucí katedry
email: hashim.habiballa@osu.cz
telefon: 553 46 2170
553 46 2174
Huňka František, doc. Ing., CSc. email: frantisek.hunka@osu.cz
telefon: 553 46 2175
Tvrdík Josef, doc. Ing., CSc. email: josef.tvrdik@osu.cz
telefon: 553 46 2183
Volná Eva, doc. RNDr. PaedDr., PhD. email: eva.volna@osu.cz
telefon: 553 46 2184
Odborní asistenti
Bradáč Vladimír, Mgr., Ph.D. email: vladimir.bradac@osu.cz
telefon: 553 46 2173
Bujok Petr, RNDr., Ph.D. email: petr.bujok@osu.cz
telefon: 553 46 2176
Burianová Eva, Ing., Ph.D. email: eva.burianova@osu.cz
telefon: 553 46 2172
Fojtík Rostislav, Mgr., Ph.D. email: rostislav.fojtik@osu.cz
telefon: 553 46 2173
Janošek Michal, RNDr., Ph.D.
tajemník katedry
email: michal.janosek@osu.cz
telefon: 553 46 2186
Kolcun Alexej, Mgr., CSc. email: alexej.kolcun@osu.cz
telefon: 553 46 2185
Miarka Rostislav, RNDr., Ph.D. email: rostislav.miarka@osu.cz
telefon: 553 46 2186
Kotyrba Martin, RNDr., Ph.D.
zástupce vedoucího katedry
email: martin.kotyrba@osu.cz
telefon: 553 46 2255
Sehnalová Vladimíra, Mgr., Ph.D. email: vladimira.sehnalova@osu.cz
telefon: 553 46 2182
Smolka Pavel, Ing., Ph.D. email: pavel.smolka@osu.cz
telefon: 553 46 2181
604 517 402
Sochor Tomáš, RNDr., CSc. email: tomas.sochor@osu.cz
telefon: 553 46 2129
Telnarová Zdeňka, Ing., Ph.D. email: zdenka.telnarova@osu.cz
telefon: 553 46 2182
Treterová Eliška, Ing. email: eliska.treterova@osu.cz
telefon: 553 46 2172
Vajgl Marek, RNDr., Ph.D. email: marek.vajgl@osu.cz
telefon: 553 46 2179
Walek Bogdan, RNDr., Ph.D. email: bogdan.walek@osu.cz
telefon: 553 46 2186
Žáček Jaroslav, RNDr., Ph.D. email: jaroslav.zacek@osu.cz
telefon: 553 46 2129
Žáček Martin, RNDr., Ph.D. email: martin.zacek@osu.cz
telefon: 553 46 2179