OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Přírodovědecká fakulta > O fakultě > Struktura fakulty > Děkanát > Oddělení pro podporu projektové činnosti

Oddělení pro podporu projektové činnosti

Oddělení pro podporu projektové činnosti Přírodovědecké fakulty zajišťuje administrativní, informační a organizační podporu grantové a projektové činnosti pracovníků a studentů fakulty. Mezi hlavní činnosti, které oddělení primárně zajišťuje, patří:

• Vyhledávání vhodných výzev dotačních programů a soutěží
  • Podpora při zpracování návrhů projektů (formulace cílů, výstupů, charakteristika souvisejících činností, finanční rozvaha, soulad s výzvou)
  • Podpora při přípravách projektových žádostí a jejích příloh
  • Podpora při tvorbě závěrečných zpráv, kompletace závěrečných finančních zpráv projektů

Oddělení má dlouholeté zkušenosti s přípravou a podporou projektů v rámci vyhlášených výzev soutěží, např. Studentské grantové soutěže, Individuálních rozvojových projektů univerzity, rozvojových projektů ministerstev, dotačních programů městských obvodů, měst a krajů, ministerstev i nadací, veřejných soutěží grantových agentur, technologických agentur, programů Strukturální fondů EU, programů EU.

Proděkan pro vědu a doktorské studium
doc. RNDr. Jan Ševčík, Ph.D.e-mail: jan.sevcik@osu.cz
telefon: 553 46 2383, 597 09 2383
Referentka pro podporu projektové činnosti
Ing. Eliška Kulová, Ph.D. e-mail: Ing. Eliška Kulová, Ph.D.
telefon: 553 46 2112, 597 09 2112