Návštěva velvyslance Spolkové republiky Německo

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

V úterý 6. listopadu zavítá na naši fakultu významný host, velvyslanec Spolkové republiky Německo Dr. Christoph Israng. Jeho excelence během své návštěvy prosloví přednášku s názvem „Německo - hrozba nebo partner? Geopolitické a geoekonomické postavení Německa v EU a mimo ni,“ na kterou vás tímto srdečně zveme. Přednáška se uskuteční v prostorách naší fakulty na ul. Chittussiho, místnosti M240, od 10:50 do 12:20 hodin. Jazykem přednášky bude angličtina a její moderace se zhostí doc. RNDr. Petr Rumpel, Ph.D. z katedry sociální geografie a regionálního rozvoje.

V případě zájmu můžete navštívit i následnou přednášku „Deutschland als Partner der Tschechischen Republik: Erfolge und Herausforderungen,“ která bude již v němčině a uskuteční se v aule Ostravské univerzity na ulici Českobratrská od 14:10 do 15:40 hodin.

Dr. Christoph Israng

Zveřejněno / aktualizováno: 01. 11. 2018