OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Přírodovědecká fakulta > Součásti fakulty > Centrum pro výzkum vzdělávání v přírodovědných oborech a talentmanagement > Aktuality

• Obrázek

Proč chodí rodiče pořád do školy II, akce pro zaměstnance OU a jejich děti

Dovolujeme si jménem děkana Přírodovědecké fakulty doc. Jana Hradeckého a doc. Jany Škrabánkové, vedoucí Centra pro výzkum vzdělávání v přírodovědných oborech a talentmanagementu, pozvat akademické i neakademické pracovníky všech profesí, všech fakult, ústavů a pracovišť společně s jejich dětmi na další ročník akce Proč rodiče chodí pořád do školy. Druhý ročník znovu pořádá naše Centrum pro výzkum vzdělávání v přírodovědných oborech a talentmanagement, které ve spolupráci s našimi katedrami připravilo zážitkový program pro Vaše děti, ideálně ve věku 4-12 let. Na různých stanovištích v budovách AC, (ul. 30. dubna 22), dne 16. května, od 14.00, přiblížíme nejen svět biologie, chemie, matematiky, počítačů nebo fyziky, ale i prostředí Ostravské univerzity, na kterou denně míří jejich rodiče.

Zveřejněno / aktualizováno: 03. 05. 2019