OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Přírodovědecká fakulta > Součásti fakulty > Katedra sociální geografie a regionálního rozvoje > Ze života katedry > Aktuality

Debata z cyklu Café Evropa: Budoucnost Evropské unie - období těžkých výzev?

Rádi bychom Vás pozvali na debatu z cyklu Café Evropa. Debatu pořádá Zastoupení Evropské komise v ČR a Institut pro evropskou politiku EUROPEUM ve spolupráci s Europe Direct Ostrava, Eurocentrem Ostrava, Vysokou školou báňskou - Technickou univerzitou Ostrava a Ostravskou univerzitou.

Tentokrát se uskuteční debatní podvečer s názvem "Budoucnost Evropské unie - období těžkých výzev?".

Debata se koná ve středu 10. května 2017 od 16:30 v Cafe Club Dock v Ostravě (Havlíčkovo nábřeží 28).

Pozvání přijali:

• Vladimír Baar, kulturní a politický geograf, Ostravská univerzita
  • Cyril Svoboda, bývalý ministr zahraničních věcí, Diplomatická akademie
  • Moderátorem debaty bude Viktor Daněk z Českého rozhlasu.

plakát

Zveřejněno / aktualizováno: 27. 04. 2017