OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Přírodovědecká fakulta > O fakultě > Aktuality

• Obrázek

Přijďte experimentovat na Slezskoostravský hrad!

Letošní, v pořadí již 12. ročník akce Chemie a další přírodní vědy na Slezskoostravském hradě, se uskuteční v úterý 26. června 2018 od 8.30 do 13.00 hodin. Tato akce, zaměřená na popularizaci přírodních věd mezi žáky základních a středních škol, je oblíbená i mezi širokou veřejností. Tady uvidíte, že přírodní vědy jsou krásné a zábavné a že se jedná o velmi potřebné obory lidské činnosti. Návštěvníci se mohou těšit nejen na tradiční chemický jarmark, ale i na atraktivní stánky z dalších přírodovědných oborů, jako jsou fyzika, matematika, biologie, geografie a také informatika. A na spoustu her a soutěží!

Srdečně zveme k účasti školy i širokou veřejnost. Vstup ZDARMA.

plakát

Zveřejněno / aktualizováno: 20. 06. 2018