OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Přírodovědecká fakulta > O fakultě > Ze života fakulty

První kroky nováčků na fakultě odstartoval kurz Úvod do studia

Maraton zvaný „Studium“ odstartovali nově přijatí studenti Přírodovědecké fakulty OU kurzem Úvod do studia, v němž se seznámili s informačními systémy na univerzitě, s pedagogickými poradci jednotlivých oborů, se strukturou OU a fakulty, organizací studia a dalšími „návody na použití fakulty“.

Tento oblíbený kurz probíhal podle jednotlivých oborů ve dnech 20. až 24. září 2011. Každý student na tomto kurzu získal také propagační předměty fakulty, takže věříme, že dárky udělaly v tom náporu spousty informací radost.

Nové studenty na naší fakultě vítáme a věříme, že budou se studiem na PřF OU spokojeni a svůj studijní maraton doběhnou úspěšně až do cílové pásky!

Zveřejněno / aktualizováno: 28. 04. 2017