Ostravská univerzita používá na svých webových stránkách soubory cookies i další analytické nástroje. Rozumím

OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Přírodovědecká fakulta > O fakultě > Aktuality

Ostravská univerzita

  • Obrázek

Letní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OU

Minulý týden se uskutečnil první letošní letní příměstský zábavně-vzdělávací camp rozvoje schopností, pořádaný Mensou ČR ve spolupráci s Centrem pro výzkum vzdělávání v přírodovědných oborech a talentmanagement (CVVPT) na Přírodovědecké fakultě Ostravské univerzity.

Téma tohoto hravého týdne byly barvy a oheň. Děti se každý den seznámily s některým z přírodních zákonů, sami si experiment vyzkoušely a byla jim hravou formou, úměrnou věku, vysvětlena podstata pokusu. Pokusy byly z oblasti chemie, biologie a fyziky. Kromě těchto přírodovědných hrátek na děti čekaly zábavné testy, šifry, kvízy, hlavolamy, deskové a karetní hry. Děti hrály turnaje v logických a strategických deskových hrách a pohybovaly se nejen uvnitř budovy Přírodovědecké fakulty OU, ale také venku, kde hrály různé venkovní hry nebo sportovaly. Taktéž se vydaly jeden den na výlet do Archeoparku v Chotěbuzi.

Děti byly nadšené, nepřestávaly si hrát ani o svačinách, bylo vidět, že je celá akce baví a každý den si celodenní program opravdu užily.

Další termíny prázdninových Mensa campů, pořádaných ve spolupráci s CVVPT PřF OU.

Centrum pro výzkum vzdělávání v přírodovědných oborech a talentmanagement (CVVPT) vzniklo na Přírodovědecké fakultě Ostravské univerzity jako specializované pracoviště, zaměřené na podporu přírodovědně a matematicky nadaných žáků základních a středních škol zejména v Moravskoslezském kraji. Podrobné informace o Centru pro výzkum vzdělávání v přírodovědných oborech a talentmanagement na PřF OU a o službách, které poskytuje.

Letní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OULetní příměstský Mensa camp pro zvídavé děti na PřF OU

Zveřejněno / aktualizováno: 17. 07. 2018

facebook
instagram
twitter
soundcloud
rss
social hub