OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Přírodovědecká fakulta > O fakultě > Aktuality

Dodatečné přijímací řízení pro akademický rok 2020/2021

Naše Přírodovědecká fakulta Ostravské univerzity pro všechny zájemce spouští dodatečné přijímací řízení. Víme, že kvůli koronavirové pandemii, řešíte spoustu neznámých. Věřte, že nejinak je tomu u nás. I tak se ale díváme dopředu, a i v této nelehké situaci děláme to, co umíme nejlépe – Učíme, bádáme, publikujeme a ovlivňujeme. Chceme Vám nabídnout možnost ovlivnit nejen svou budoucnost. Budoucí matematici, informatici, fyzici, geografové nebo chemici u nás totiž pořád mají dveře otevřené. Vybírat můžete jak v bakalářských, tak magisterských studijních programech. Čas na poslání přihlášky máte do 30. června. Cena e-přihlášky je u nás 560 Kč.

Nabízené studijní programy a obory pro přijímací řízení

E-přihláška

Přehled nabízených oborů