Pár slov děkana naší fakulty k Vám uchazečům

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Milá uchazečko, milý uchazeči,

děkuji Vám za projevený zájem a důvěru ve studium na naší Přírodovědecké fakultě. Díky podané přihlášce můžeme společně začít řešit jednu z nejdůležitějších fází Vašeho života – vysokoškolské studium. Určitě jste plni očekávání a věřte, že i my se na Vás, naše budoucí studentky a studenty, moc těšíme a budeme se snažit Vaše očekávání naplnit.

Chci Vás tímto podpořit před důležitým obdobím, které Vás čeká. Zároveň můžu slibit, že uděláme maximum pro to, aby Vaše studijní mise na Ostravské univerzitě mohla začít. Chceme, aby Vaše vykročení do univerzitního života bylo hladké a Vy i my jsme z toho společného díla měli dobrý pocit. Proto již teď pro Vás připravujeme úvodní kurzy, adaptační akce a slavnostní imatrikulaci.

Pokud si s něčím nebudete vědět rady, pomohou Vám kolegové z kateder i studijního oddělení. Určitě se na ně neváhejte obrátit, jsme tu pro Vás.

Přeji Vám hodně zdaru a ještě jednou Vám děkuji, že do toho jdete s námi!

Jan Hradecký
Děkan Přírodovědecké fakulty OU