OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Přírodovědecká fakulta > O fakultě > Historie fakulty > Galerie děkanů

Galerie děkanů Přírodovědecké fakulty OU

2015 - dosud
děkanka 2007 - dosud  
doc. RNDr. Jan Hradecký, Ph.D.
  • 1. března 2015 - dosud
2007 - 2015
děkanka 2007 - dosud  
doc. PaedDr. Dana Kričfaluši, CSc.
  • 1. března 2007 - 28. února 2015
2006 - 2007
děkan 2006 - 2007  
prof. RNDr. Jiří Močkoř, DrSc.
  • 1. října 2006 – 28. února 2007
2000 - 2006
děkan 2000 - 2006  
doc. RNDr. Petr Šindler, CSc.
  • 1. října 2000 – 30. září 2003
  • 1. října 2003 – 30. září 2006
1997 - 2000
děkan 1997-2000  
prof. RNDr. Ing. Ivan Křivý, CSc.
  • 1. října 1997 – 30. září 2000
1991 - 1997
děkan 1991 - 1997  
doc. RNDr. Květoslav Burian, CSc.
  • 1. října 1991 – 30. září 1994
  • 1. října 1994 – 30. září 1997
facebook
rss
social hub