OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Přírodovědecká fakulta > Součásti fakulty > Environmentální centrum > Personální složení

Personální složení

abecední členění

Vedení centra
Vedení ENC
Taraba Boleslav, prof. Ing., CSc.
vedoucí ENC
email: boleslav.taraba@osu.cz
telefon: 553 46 2199
Sekretariát
Janošcová Jana
sekretářka ENC
email: jana.janoscova@osu.cz
telefon: 553 46 2151
Členové centra
Vedoucí výzkumného programu
Malachová Kateřina, prof. RNDr., CSc. email: katerina.malachova@osu.cz
telefon: 553 46 2315
731 444 489
Vedoucí vědecký pracovník
Garab Gyözö, MSc., PhD. email: gyozo.garab@osu.cz
telefon:
Odborní asistenti
Parmentier Julien, Dr. hab. , PhD. email: julien.parmentier@osu.cz
telefon:
Senior researchers
Špunda Vladimír, doc. RNDr., CSc. email: vladimir.spunda@osu.cz
telefon: 553 46 2150
731 444 481
Slovák Václav, doc. RNDr., Ph.D. email: vaclav.slovak@osu.cz
telefon: 553 46 2197
Junior researchers
Bulavová Petra, Mgr., Ph.D. email: petra.bulavova@osu.cz
telefon: 553 46 2210
Červeň Jiří, Mgr., Ph.D. email: jiri.cerven@osu.cz
telefon: 553 46 2273
Dolný Aleš, doc. RNDr., Ph.D. email: ales.dolny@osu.cz
telefon: 553 46 2314
Drozd Pavel, doc. Mgr., Ph.D. email: pavel.drozd@osu.cz
telefon: 553 46 1013
553 46 2311
775 160 971
Ďuriš Zdeněk, prof. RNDr., CSc. email: zdenek.duris@osu.cz
telefon: 553 46 2316
553 46 2350
Eliáš Marek, doc. Mgr., Ph.D. email: marek.elias@osu.cz
telefon: 553 46 2329
553 46 2280
Kalina Jiří, doc. RNDr., Ph.D. email: jiri.kalina@osu.cz
telefon: 553 46 2189
Klimeš Vladimír, Ing. email: vladimir.klimes@osu.cz
telefon:
Kočárek Petr, doc. RNDr., Ph.D. email: petr.kocarek@osu.cz
telefon: 553 46 2317
Maršálek Roman, doc. Mgr., Ph.D. email: roman.marsalek@osu.cz
telefon: 553 46 2190
737 443 663
Materová Zuzana, Mgr. email: zuzana.materova@osu.cz
telefon: 553 46 2164
Mucha Martin, Mgr., Ph.D. email: martin.mucha@osu.cz
telefon: 553 46 2192
Nezval Jakub, Mgr., Ph.D. email: jakub.nezval@osu.cz
telefon: 553 46 2156
Novotný Čeněk, doc. RNDr., CSc. email: cenek.novotny@osu.cz
telefon:
Plášek Vítězslav, doc. RNDr., Ph.D. email: vitezslav.plasek@osu.cz
telefon: 553 46 2328
Ožana Stanislav, Mgr. email: stanislav.ozana@osu.cz
telefon:
Pečinka Petr, doc. RNDr., CSc. email: petr.pecinka@osu.cz
telefon: 553 46 2318
Rybková Zuzana, Mgr., Ph.D. email: zuzana.rybkova@osu.cz
telefon: 553 46 2322
Skoupá Zuzana, Mgr. email: zuzana.skoupa@osu.cz
telefon:
Ševčík Jan, doc. RNDr., Ph.D. email: jan.sevcik@osu.cz
telefon: 553 46 2104
553 46 2383
Šigutová Hana, Mgr., Ph.D. email: hana.sigutova@osu.cz
telefon:
Štroch Michal, Mgr., Ph.D. email: michal.stroch@osu.cz
telefon: 553 46 2159
Vrábl Daniel, Mgr., Ph.D. email: daniel.vrabl@osu.cz
telefon: 553 46 2162
Yurchenko Tatiana, M.Sc. email: tatiana.yurchenko@osu.cz
telefon: 553 46 2340
Yurchenko Vyacheslav, doc. MSc., Ph.D. email: vyacheslav.yurchenko@osu.cz
telefon: 553 46 2326
731 422 166
Záhonová Kristína, Mgr. email: kristina.zahonova@osu.cz
telefon: 553 46 2329
Zelenka Tomáš, Mgr., Ph.D. email: tomas.zelenka@osu.cz
telefon: 553 46 2210
Ph.D. studenti
Butenko Anzhelika, Mgr. email: anzhelika.butenko@osu.cz
telefon: 553 46 2279
Hotová Gabriela, Mgr. email: gabriela.hotova@osu.cz
telefon:
Ishemgulova Aygul email: aygul.ishemgulova@osu.cz
telefon:
Kinnertová Eva, Mgr. email: eva.kinnertova@osu.cz
telefon:
Kraeva Natalia, Ing. email: natalia.kraeva@osu.cz
telefon:
Mantič Michal, Mgr. email: michal.mantic@osu.cz
telefon:
Materová Zuzana, Mgr. email: zuzana.materova@osu.cz
telefon: 553 46 2164
Ožana Stanislav, Mgr. email: stanislav.ozana@osu.cz
telefon:
Petrželková Romana, Mgr. email: romana.petrzelkova@osu.cz
telefon:
Podešvová Lucie, Mgr. email: lucie.podesvova@osu.cz
telefon:
Pyszko Petr, Mgr. email: petr.pyszko@osu.cz
telefon:
Skoupá Zuzana, Mgr. email: zuzana.skoupa@osu.cz
telefon:
Spodareva Viktoriia email: viktoriia.spodareva@osu.cz
telefon:
Šigut Martin, Mgr. email: martin.sigut@osu.cz
telefon:
Šigutová Hana, Mgr., Ph.D. email: hana.sigutova@osu.cz
telefon:
Žihala David, Mgr. email: david.zihala@osu.cz
telefon:
Ostatní
Janíková Pavla
účetní ENC
email: pavla.janikova@osu.cz
telefon: 553 46 2118