Naše centrum pokračuje s individuální podporou nadaných žáků

Centrum pro výzkum vzdělávání v přírodovědných oborech a talentmanagement (CVVPT) v říjnu letošního roku znovu spustilo individuální podporu nadaných žáků ze středních škol v Moravskoslezském kaji. V CVVPT proběhly dvě schůzky. V prvním případě se  jednalo o setkání docentky Jany Škrabánkové s talentovanou studentkou gymnázia, jehož cílem bylo prohloubení již rok existující podpory této studentky probíhající díky kolegům z Katedry chemie. Ve druhém případě se doc. Škrabánková setkala s matematicky a informaticky nadaným studentem gymnázia, s jeho otcem a také s jeho učitelem fyziky. Byly probrány možnosti podpory tohoto mimořádně nadaného studenta, na jejichž realizaci právě pracujeme. Věříme, že opět navýšíme počet nadaných žáků v našem kraji, kterým jsme v CVVPT pomohli a děkujeme všem, kteří se na nás obrací, za projevenou důvěru.

Zveřejněno / aktualizováno: 19. 10. 2021